Produkty

Produkty obsahujúce stabilizovaný alicín.

AlliMax 30 - Stabilizovaný alicín

Stabilizovaný alicín ALLISURE® v práškovej forme. 30 kapsúl v škatuľke. Pomáha bojovať s rôznymi plesňovými, vírusovými a bakteriálnymi infekciami z vnútra, zničiť príčinu problému.

AlliMax 90 - Stabilizovaný alicín

Stabilizovaný alicín ALLISURE® v práškovej forme. 90 kapsúl v škatuľke.

Allimax gél 30ml - Stabilizovaný alicín

Stabilizovaný alicín ALLISURE® vo forme gélu. 30 ml v tube. Antibakteriálny gél na pokožku. Výborný doplnok k AlllicinMax-u na vonkajšie použitie(na ďasná tiež). Pri riešení zdrav. problému pokožky nestačí len gél (z vonku). Musí sa kombinovať aj s tobolkami (z vnútra) pre efektívnejší účinok. Môže sa aplikovať na rany.

AlliMax sprej 30ml - Stabilizovaný alicín

Stabilizovaný alicín ALLISURE® alicínová voda so sprejom. 30 ml vo fľaške. Antibakteriálna voda na pokožku. Výborný doplnok k Alllicinmax-u na vonkajšie alebo vnútorné použitie. Pri riešení zdrav. problému pokožky nestačí len sprej (z vonku). Musí sa kombinovať aj s tobolkami (z vnútra) pre efektívnejší účinok. Vhodné aplikovať na otvorené rany.

Kniha Stabilizovaný alicín - sila, výkon, dôkaz

Slovenský preklad vynikajúcej knihy vedca Petra Joslinga ktorému sa alicín podarilo stabilizovať. V knihe podrobne píše o pozitívnych účinkoch stabilizovaného alicínu na vyše 60 chorôb. V knihe nájdete výsledky klinických štúdií, svedectvá pacientov z celého sveta, odporúčané dávkovanie a aj ako správne používať ALLISURE® produkty.